Hodnocení sezóny 2006

S posledním,školním představením, skončila definitivně i sezóna 2006. Promítalo se od května do září. Za tu dobu navštívilo naše kino rekordních 1253 diváků.  To je neuvěřitelných 48 diváků na představení. Opravdu děkujeme každémů z Vás, kdo jste navštívili naše kino. Hned nás naše práce víc baví.

Bohužel, provoz kina se rok od roku prodražuje, a tak, i přes rekordní počet diváků, musí velkou část nákladů stále hradit obec . Každému z Vás, diváků, připlatila téměř 34 Kč 

V letošním (vlastně již loňském roce)  roce jsme nově vyhlásili soutěž pro diváky a to sice soutěž o věcné ceny. Podmínkou bylo, aby si každý z Vás uschoval svoji vstupenku. Ústřžky všech vstupenek jsme vložili do osudí a 23.9. proběhlo jejich slosování. O výhru se přihlásil jenom jediný člověk. (rozhovor s ním jste si mohli přečíst na našich internetových stránkách) 

A právě internetové stránky kina (www. obeckruh.cz/kino) rovněž patří mezi naše loňské novinky. Spuštěny byly na začátku prázdnin a i přes počáteční drobné provozní problémy se záhy staly oblíbenými. Můžete nám také psát. A to na e-mail kino.kruh@atlas.cz Budeme se těšit na Vaše, pro nás velice cenné, připomínky, nejen  k programu kina.

Přinášeli jsme Vám to nejaktuálnější, co distribuční společnosti nabízely. Bohužel nejsme tak velké kino, abychom mohli promítat filmy výrazně dříve než je tomu dosud. Proto jsme nemohli uvést velké letní hity, jako např. Piráty z Karibiku 2 nebo Auta. Možná se ale dočkáte letos.

Větší divácký zájem jsme zaznamenali v letních měsících. Proto uvažujeme o tom, že Vám budeme právě o prázdninách, v parních letních dnech, blíž. Třeba proto abyste se k nám mohli přijít mírně ochladit. Pište nám, zda byste o takovou změnu stáli.

Do konce roku jste měli možnost hlasovat v anketě a vybírat tak filmy, které byste v našem kině rádi viděli. Poměrně dobře si vedli filmy jako Vratné lahve, Obsluhoval jsem anglického krále, Prázdniny Pana Beana, Piráti z Karibiku a další. Věřte, že se budeme snažit Vám co nejvíce z nich nabídnout.

Brzy zveřejníme návrh filmů, o které budeme usilovat a bude na Vás, abyste se vyjádřili.

Za kino Kruh

Ondřej Šír

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

21. 6. Alois

Zítra: Pavla

Sezona 2016

 Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

 

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)
4) Pupendo (141 diváků)
5) Bathory (120 diváků)
6) Shrek třetí (117 diváků)
7) Doba ledová 3 (114 diváků)
8) Doba ledová 2 (110 diváků)
9) Mamma Mia! (102 diváků)
10) Troja (99 diváků)
11) Líbáš jako Bůh (99 diváků)

černo.JPG[2].jpg
http://www.obeckruh.cz/kino/

Uveřejňují náš program:

Deníky Bohemia (www.denik.cz)
MF Dnes (www.idnes.cz)
www.kina.365dni.cz

Návštěvnost stránek

038199