Digitalizace kina v Kruhu bylo podpořeno

Státním fondem kinematografie

Logo1.jpg

Dagmar a Zdeněk Pospíšilovi, bytem Augustinova 2084/27  148 00 Praha 4 Chodov věnovali našemu kinu peněžní dar 10 000,- Kč

Poukaz.jpg

Stejně jako v minulém roce máme pro vás připravené dárkové poukazy. Dostanete v pokladně kina vždy cca půl hodiny před začátkem představení.

jakmile se bude moci opět promítat, pak se pokusíme prodloužit platnost již nakoupených poukázek, případně další prodej nových.

Několik diváků a příznivců našeho kina zakoupilo pro své blízké shora uvedené poukazy. je na nich uvedeno, že platí do  30.4. a tak se jistě majitelé začali obávat, že jim tzv. propadnou. Ale  nepropadnou, jejich platnost bude prodloužena a o kolik, to bude jasné, až znova budeme mít možnost pro vás promítat nejen nové filmy, ale i osvědčené tituly.

Program-srpen-2020.jpg

Protože jsem vlastně retro kino, patří k tomu i starší filmy promítané z 35 mm pásu.

Tentokrát to bude Noc na Karlštejně

Program-srpen-část-2-2020.jpg

Již je k dispozici nový program. V tištěné podobě bude koncem týdne. nebo v prvních dnech týdne následujícího.

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

12. 8. Klára

Zítra: Alena

Sezona 2016

Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)