Digitalizace kina v Kruhu bylo podpořeno

Státním fondem kinematografie

Logo1.jpg

Dagmar a Zdeněk Pospíšilovi, bytem Augustinova 2084/27  148 00 Praha 4 Chodov věnovali našemu kinu peněžní dar 10 000,- Kč

Poukaz.jpg

Stejně jako v minulém roce máme pro vás připravené dárkové poukazy. Dostanete v pokladně kina vždy cca půl hodiny před začátkem představení.

V loňském roce si u nás jedna rodina najala kinosál a promítali si tam své rodinné obrázky, filmy, prezentace. No ano, i to je možné. Sál si může najmout prakticky kdokoli, kdo si to dohodne s vedením obce.

Koronavir.

To je v současnosti velký problém, který hýbe celou naší společností. Vláda nařídila opatření, na která reagovali mimo jiné i distributoři filmů.  Byla odložena premiéra filmu 3bobule, Šarlatán, ale i nová pohádka, Princezna zakletá v čase. Stejně tak byla odložena i premiéra nové bondovky... Co dalšího nás ještě čeká,. O tom vás budeme včas informovat, ihned jakmile budou další informace.

Takto byl naplánován program kina. Zcela jistě nás čekají změny.

Takto byl naplánován program kina. Jenže nás zcela jistě čekají změny.

Budeme informovat!

11. března. 2020

Dnešního rána zastupitelstvo obce Kruh vydalo rozhodnutí o zastavení provozu kina. Kino tedy nehraje, jarní přehlídka filmů odpadá. Nicméně slíbené novinky budeme hrát ihned, jakmile to situace dovolí. Omlouváme se všem naším příznivcům. Věříme, že nám zůstanete nadále nakloněni.

Kino.jpg

Pokud jde o další provoz našeho kina, tak je nutné si uvědomit, že toto již bylo zastaveno nařízením vlády. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí.

Jakmile bude zákaz zrušen, určitě se to všichni včas dozvíme.

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

4. 4. Ivana

Zítra: Miroslava

Sezona 2016

Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)