Digitalizace kina v Kruhu bylo podpořeno

Státním fondem kinematografie

Logo1.jpg

Více informací bude k dispozici v následujících týdnech, buď zde na webových stránkách a nebo na našem facebooku.

Na našem programu se od teď bude objevovat doporučená přístupnost a také se dozvíte, zda je film s titulky, či dabovaný. Formulace toho, zda je film přístupný a od kolika, po případě doporučená přístupnost je uváděna přesně podle toho, jak to uvádějí jednotliví distributoři.

Pozor na změny začátků představení.

Aktuální program:

Film, na který se můžete těšit bude mít premiéru v září:

Po čem muži touží.

Trailer zde!

Příští program

Program sarpen, září

Připravujeme film Malá čarodějnice a pro děti ještě Jim knoflík.. A pro dospěláky film Po čem muži touží, ale také Dámský klub... A zde již je program na další období, tedy až do téměř poloviny října. Dále se můžete těšit na úplně novou pohádku, kterou uvedeme koncem října .. Když draka bolí hlava.

Protože se vloudila sice malá, ale přesto chybička do programu, pak jsme ten poslední řádek poskytli divadelníkům, kteří se na vás už těší.

Program září, říjen.jpg

V sále kina 13.10. uvidíte divadelní představení

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.

je to sobota, takže kino bude v jiném termínu

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

19. 9. Zita

Zítra: Oleg

Sezona 2016

Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)