Digitalizace kina v Kruhu bylo podpořeno

Státním fondem kinematografie

Logo1.jpg

2. ledna roku 2020 přichází do kin nová pohádka

Zakleté pírko.

Trailer

O filmu.

A ještě o filmu Zakleté pírko.

Poukaz.jpg

Stejně jako v minulém roce máme pro vás připravené dárkové poukazy. Dostanete v pokladně kina vždy cca půl hodiny před začátkem představení.

Nenechte si ujít reprízu nejnovější filmové pohádky Zdeňka Trošky

Z a k l e t é   p í r k o

Zakleté pírko.jpg

Příliš osobní známost, trailer

Program  leden 2020.jpg

Při posledním představení záznamu koncertu Andrého Rieu, jsem slíbil, že jakmile bude k dispozici záznam koncertu k sedmdesátinám tohoto šoumena, připravíme jej pro vás. Tentokrát to bude v sobotu 8.2 v 19:00

Připravujeme pro vás také novinku, film Bídníci. Tentokrát jde o film ze současnosti. také můžete shlédnout film Chlap na střídačku, nebo film Modelář. Pro ty, kdo slaví svátek svatého Valentýna jsme připravili film Malé ženy, který uvádíme v pátek 14.2. pozor, bude v poněkud nezvyklém čase.

70_let_mlad_A2-page-001.jpg

Program únor 2020-converted-page-001.jpg

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

24. 1. Milena

Zítra: Miloš

Sezona 2016

Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)