Digitalizace kina v Kruhu bylo podpořeno

Státním fondem kinematografie

Logo1.jpg

Více informací bude k dispozici v následujících týdnech, buď zde na webových stránkách a nebo na našem facebooku.

Zde program našeho kina na další období.

Fakjů pane učiteli 3: Na trailer se podívejte sem

Můžete se také těšit na opakování filmu Tátova Volha. To pro ty, kterým nevyhovoval termín.

Chystáme i film pro příznivce poněkud jiného žánru v podobě filmu Real Player One

V tomto období přichází do kin nový film Planeta Česko. Film je zajímavý zejména pro milovníky přírody, a pro všechny, kteří se zajímají o přírodu. Navíc je opatřen titulky, takže je velmi vhodný i pro lidi s poruchou sluchu.

Slíbili jsme, že se zde už brzy objeví nový program.

Připravujeme horkou novinku  s Michalem Suchánkem, PEPA.

Ukázka k filmu Pepa,zde.

Připravujeme také film zejména pro děti Sharlock Koumes. Trailer

k nahlédnutí zde!

Program na který se  můžete těšit

Na našem programu se od teď bude objevovat doporučená přístupnost a také se dozvíte, zda je film s titulky, či dabovaný.

Film Planeta Česko přilákal diváky do našeho kina. na květen připravujeme film Krkonoše.  Opět kvalitní snímek, který je určen jednak milovníkům přírody, ale také patriotům, kteří v Krkonoších žijí, pracují a všem, kteří mají rádi naše nejvyšší hory.

Ukázka k filmu Včelka Mája, medové hry: Trailer

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

25. 4. Marek

Zítra: Oto

Sezona 2016

Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)