Digitalizace kina v Kruhu bylo podpořeno

Státním fondem kinematografie

Logo1.jpg

program říjen- listopad.jpg

Rambo: Poslední krev

Je poslední ze série filmů o Rambovi. Patří mezi vůbec nejlepší filmy z celé série.

Na našem příštím programu se také objeví nová komedie

Vlastníci

Trailer zde:

Budeme také opakovat výpravnou pohádku

Zloba: Královna všeho zlého

Podívejte se na trailer zde.

Poslední aristokratka

Trailer zde

Tento příběh se odehrává době adventu a proto jsme jej ještě jednou zařadili na náš program 1. 12. Věříme, že se rádi přijdete podívat na krásnou pohádku Anděl Páně 2, kterou rovněž uvádíme 1. 12.

Program  listopad, prosinec

.

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

15. 11. Leopold

Zítra: Otmar

Sezona 2016

Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)