Digitalizace kina v Kruhu bylo podpořeno

Státním fondem kinematografie

 

Logo1.jpg

Více informací bude k dispozici v následujících týdnech, buď zde na webových stránkách a nebo na našem facebooku.

 

 

 

Na našem programu se od teď bude objevovat doporučená přístupnost a také se dozvíte, zda je film s titulky, či dabovaný. Formulace toho, zda je film přístupný a od kolika, po případě doporučená přístupnost je uváděna přesně podle toho, jak to uvádějí jednotliví distributoři.

 Pozor na změny začátků představení.

 

 

 Program, který je zde, bude poněkud pozměněn a bude včas zveřejněn.

To, co víme už nyní je, že se můžete těšit na film Bohemian Rhapsody, Tak, tenhle film dáme ještě i v lednu pro ty, kterým předvánoční shon nedovolil...

 

 

program na další období zde:

 

Program na příští období

 

 

V lednu se můžete těšit na záznam koncertu světoznámého orchestru Johana Strause V čele orchestru stojí dnes již proslulý André Rieu.

Již 12.1 André Rieu. Záznam koncertu ze Sydney. tak tuhle věc tam nejspíše neuslyšíte, ale i tak to bude veliký svátek pro milovníky dobré hudby!

Právě včera nám dorazily i titulky k tomuto záznamu. Je to prvně, kdy je to otitulkováno! Je to novinka! Nikdy před tím jsme titulky k dispozici neměli.

Koncert orchestru Johana Strausse po taktovkou Andrého Rieu je velká hudební show a některé lidičky svádí k tanci! I tady je na vás pamatováno, protože v přední části sálu je trochu volného místa!

André Rieu

leden 2019

Protože v sobotu 2.2. pořádají naši hasiči ples, bude pouze odpoledne představení pro děti a to film

Ledová sezona: Medvědi jsou zpět

 

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

16. 1. Ctirad

Zítra: Drahoslav

Sezona 2016

 Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

 

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)
4) Pupendo (141 diváků)
5) Bathory (120 diváků)
6) Shrek třetí (117 diváků)
7) Doba ledová 3 (114 diváků)
8) Doba ledová 2 (110 diváků)
9) Mamma Mia! (102 diváků)
10) Troja (99 diváků)
11) Líbáš jako Bůh (99 diváků)

černo.JPG[2].jpg
http://www.obeckruh.cz/kino/

Uveřejňují náš program:

Deníky Bohemia (www.denik.cz)
MF Dnes (www.idnes.cz)
www.kina.365dni.cz

Návštěvnost stránek

033988