Digitalizace kina v Kruhu bylo podpořeno

Státním fondem kinematografie

Logo1.jpg

Více informací bude k dispozici v následujících týdnech, buď zde na webových stránkách a nebo na našem facebooku.

Na našem programu se od teď bude objevovat doporučená přístupnost a také se dozvíte, zda je film s titulky, či dabovaný. Formulace toho, zda je film přístupný a od kolika, po případě doporučená přístupnost je uváděna přesně podle toho, jak to uvádějí jednotliví distributoři.

Pozor na změny začátků představení.

V listopadu se můžete těšit na novinky jako je film Zrodila se hvězda, Ten, kdo tě miloval,  Pat a Mat:Zimní radovánky, nebo animovaný film Grinch

program.jpg

A nejen Queen, ale také film se zpěvačkou, kterou celý svět zná pod jménem

Lady Gaga:   Zrodila se hvězda.

program na další období zde:

Listopad, prosinec-page-001.jpg

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

16. 11. Otmar

Zítra: Mahulena, Den studentů

Sezona 2016

Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)