Digitalizace kina v Kruhu bylo podpořeno

Státním fondem kinematografie

Logo1.jpg

Ženy v běhu. Trailer

A co dalšího připravujeme? V dubnu bude mít premiéru komedie

s Ivou Janžurovou v titulní roli

TERORISTKA

teroristka_banner_305x305_01.jpg

LOVEní.jpg

Ženy v běhu 2.jpg

Pro ty, kteří nestihli stále ještě Ženy v běhu, je uchystaná další repríza. Dále jsme na velikonoční svátky pořipravili i film Teroristka a také film LOVEní

ZdeTrailer k filmu Velké dobrodružství Čtyřlístku

Trailer Ženy v běhu

LOVEní

Teroristka

Mrňouskové: daleko od domova

duben-converted-page-001.jpg

Na tomto programu ještě chybí Avangers: Endgame  Bude v neděli ještě po filmu Mrňouskové

Film Avengers: Endgame trvá přes tři hodiny, distributor ale zakázal přestávku, takže film pojede celý najednou.

Děkujeme Ing.Haně Vachtlové

a Ing. Milanu Vachtlovi za

sponzorský dar ve výši 15 000 Kč

26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

Sezona 2016

Po digitalizaci jsme začali promítat v prosinci 2016 a začali jsme tehdy vlastně hitem Anděl Páně 2, Tehdy se sešlo téměř 100 diváků.  V dubnu roku 2017 jsme promítání přerušili kvůli probíhající rekonstrukci celého objektu, kde sídlí i naše kino. Ten čas jsme využili k dalšímu vylepšení. Nechali jsme nainstalovat nové plátno, které poskytuje jasnější a čistší obraz a to, že je při té příležitosti instalováno plátno větší než původní, to už je jen takový bonus. A mimoto jsme vylepšili i zvuk instalací moderního systému pro zvuk 7,1. Kino je nyní vybaveno tak, že jej mohou využít i četné spolky, které v obci pracují. Lze promítat videa, která při práci těchto spolků vznikla, včetně fotek, prezentací a podobně.  A co je také velmi důležité, už nepotřebujete teplé oblečení, protože kino je příjemně vytopené.

Top Ten od 2001

1) Ženy v pokušení (180 diváků)
2) Kuky se vrací (170 diváků)
3) Vratné lahve (159 diváků)