Stalo se … v roce 2019

12.01.2019 Výroční valná hromada SDH Kruh

Tradiční zhodnocení roku 2018 proběhlo za poměrně velké účasti členů našeho sboru, ale i hostů ze sborů okolních, zasedací místnost byla zaplněna do posledního místa. Valnou hromadu zahájil starosta sboru Roman Kužel st., přivítal starostu obce Jiřího Sedláčka, místostarostu obce Jindřicha Vancla a ostatní hosty ze sborů ze Studence, Levínské Olešnice, Bukoviny, Čisté a Roztok. Poté členové sboru schválili program a složení návrhové komise. Dále se ujal slova jednatel Jaroslav Pochop, který přednesl svoji obsáhlou zprávu o činnosti sboru v roce 2018. Následovaly zprávy velitele jednotky, vedoucího mládeže, hospodářky sboru a revizní komise. Dále velitel sboru seznámil účastníky valné hromady s plánem činnosti sboru a jednotky na rok 2019. Následovala diskuze, kde nejdříve vystoupil starosta obce. Poděkoval hasičům za práci pro obec v roce 2018, objasnil záměry k financování stavby nové pergoly a popřál zúčastněným vše dobré do nového roku. Následně vystoupili se svojí zdravicí zástupci sborů, včetně starosty a velitele okrsku. Poté byli vyznamenáni aktivní členové sboru. Na závěr diskuze přidal pár slov ještě starosta sboru, kdy hlavně poděkoval členům za zdárnou organizaci Okrskové soutěže a oslav založení sboru, Obci Kruh za podporu a popřál vše nejlepší do roku 2019. Následovalo zveřejnění usnesení z valné hromady, které přednesl Karel Kužel a schválení usnesení členy sboru. Po ukončení valné hromady starostou sboru bylo podáváno občerstvení a následovala volná zábava.

07.01.2019 Výborová schůze SDH Kruh