Novější 1 3 5 9 13

Posezení pod lípou

Datum konání: 17. 8. 2019

Srdečně zveme všechny naše přátele, kamarády, známe i neznámé na naši tradiční letní akci.

Více informací najdete v pozvánce ;-) Lípa 2019.PNG

Těšíme se na Vás :-)

Hravé odpoledne v Kruhu

Datum konání: 16. 6. 2019

Obec Kruh a přátelé obce zvou všechny v NEDĚLI 16. 6. 2019 od 14.00 na Hravé odpoledne. Těšíme se na Vás.
Více v přiloženém letáku zde: Hrave odpoledne.jpg

Pouťové posezení

Datum konání: 1. 6. 2019

Plakát Pouť 2019

Srdečně zveme všechny na naši klasickou akci. Tentokrát kromě výborného jídla a pití bude i živá hudba. Zahraje seskupení začínajících hudebníků Tři akordy :-) Mix všech žánrů rozbalí DJ Koudelka.

Těšíme se na Vás ;-)

Roman Kužel ml., velitel SDH Kruh

Pojďme společně uklidit Kruh a okolí

Datum konání: 6. 4. 2019

Sraz ve 14.00 u hasičské zbrojnice.
Projdeme společně naší vesnici a okolí silnic vedoucích do Kruhu a posbíráme vše, co do přírody nepatří ... ;-)
S sebou rukavice a vhodné oblečení. Reflexní vesty pro děti povinné, pro ostatní doporučené.
Po akci si opečeme buřty.
Akce je určena pro širokou veřejnost ;-)

Výroční valná hrmada SDH Kruh

Datum konání: 12. 1. 2019

Srdečně zveme všechny naše členy na Výroční valnou hromadu SDH Kruh. Podrobnosti v přiložené pozvánce ;-)

Za výbor SDH Kruh Roman Kužel ml., velitel

12. Adventní podvečer

Datum konání: 1. 12. 2018

Závod hasičské všestrannosti 13.10.2018 v Bukovině

Naši mladí hasiči si odbyli svoji soutěžní premiéru a i když tréma byla, nevedli si vůbec špatně. Výsledkovou listinu najdete zde: ZHV-Bukovina 2018

V kategorii dorostu jednotlivců soutěžili Matěj Bošek a Kateřina Bryknarová.
V kategorii starší hasiči Štěpán Dejmek, Michal Pavlata, Adéla Sedláčková a Anežka Maršálková, v kategorii mladší hasiči Jakub Kužel, František Pudil, Patrik Albrecht a Viktorie Hakenová. Handicapem pro družstva mladších i starších byl nekompletní počet soutěžících, protože družstva pro tento závod mohou být až pětičlenná, ale naše týmy měly pouze 4 členy.

Více než umístění je důležitější, že si zasportovali a užili si krásný slunečný den s kamarády.

Fotky najdete ve Fotogalerii nebo přímo zde: ZHV 2018 Bukovina

Držíme palce do dalších soutěží a děkujeme za reprezentaci našeho sboru

Vzpomínkové odpoledne u příležitosti oslav 100 let od založení ČSR

Datum konání: 20. 10. 2018

U příležitosti oslav 100 let republiky pořádáme pro všechny členy našeho sboru vzpomínkové odpoledne v zasedací místnosti hasičské zbrojnice.

Členy SDH žádáme o účast ve vycházkové uniformě.

Vše podstatné je v pozvánce.

Před zahájením programu budou položeny kytice z památníkům obětí 1. a 2. světové války na hřbitově a ve středu obce. Kdo bude mít zájem zúčastnit se položení květin, přijde ve vycházkové uniformě ve 14:15 k hasičárně.

Upřesnění příjezdu Tatry z Karlovic

Podle posleních informací dorazí Tatra z Karlovic v sobotu 29.9.2018 kolem 13:00 ;-)

Roman Kužel ml, velitel SDH Kruh

Ukázka hasičského vozu JSDHO Karlovice