Ukliďme Česko, ukliďme KRUH

Datum konání:
6.4.2024
Sejdeme se u hasičárny, podle počtu účastníků se rozdělíme na skupiny a vyrazíme posbírat vše, co do přírody nepatří. Doporučujeme mít pevnou obuv a minimálně pro děti reflexní vesty. Pytle a rukavice budou k dispozici.
Po skončení úklidu (dle počasí) proběhne posezení za hospodou a vyhodnocení akce. Buřty, chleby, hořčice, kečupy atd. si vezměte s sebou. Nápoje tentokrát opatříme z vlastních zásob.
Děkujeme Obci Kruh a Obecnímu hostinci za podporu při pořádání této akce.
Pro více informací nás můžete kontaktovat na Facebooku a Whatsappu Hasiči Kruh, případně na telefonu 732165628. Moc děkujeme za to, že Vám není lhostejné, v jakém prostředí žijeme.
Vaši kružští hasiči ????