Ukliďme Česko - Ukliďme KRUH a okolí

Datum konání:
17.9.2022

Je před námi podzimní úklid ????
Kdo máte chuť pomoct, přijďte k hasičské zbrojnici. V případě, že vyrazíte uklízet sami, dejte nám vědět, v kterém místě uklízíte nebo jste již uklidili ????
Doporučujeme mít vhodnou obuv a z důvodu pohybu i po silnici minimálně pro děti reflexní vesty. Rukavice a pytle budou k dispozici na místě ???? Po skončení úklidu (dle počasí) si posedíme za hospodou. Buřty, chleby, hořčice, kečupy atd. si vezměte s sebou, pití bude možno zakoupit v Obecním hostinci ????????
Děkujeme Obci Kruh a Obecnímu hostinci za podporu při pořádání této akce.
Pro více informací můžete navštívit https://www.uklidmecesko.cz/event/35349, případně nás kontaktujte na Messengeru Hasiči Kruh, emailu hasici.kruh@seznam.cz nebo třeba na telefonu 732165628.
Moc děkujeme za to, že Vám není lhostejné, v jakém prostředí žijeme
Vaši kružští hasiči :-)????