Rozhovor s jedinou výherkyní letošní soutěže, která si přišla do konce října pro ceny na OÚ Kruh:  (2006)

1)Jste jediná výherkyně naší letošní soutěže,jak se cítíte?

Trochu mě překvapilo, že jsem jediná, kdo si cenu vyzvedl. Vídala jsem v kině dost
pravidelných diváků z řad místních. Jsem ale potěšená, protože do vašeho kina chodím
v sezóně relativně často a říkala jsem si, že by bylo fajn ještě za to něco získat.
Takže mé pravidelné ukládání vstupenek se vyplatilo. Mimochodem vyhraná knížka je
opravdu vtipná a ještě jednou za ni děkuji.

2)Kolikrát jste letos navštívila kino?

Nevím přesně, snad pětkrát, šestkrát. Snažila jsem se jít kdykoliv, když se mi film
zdál zajímavý nebo jsem na něj slyšela dobré recenze.

> 3)Který film se Vám nejvíc líbil?

Nejvíc se mi určitě líbil film Tristan a Isolda.

> 4) Co říkáte tomu, že si mnoho lidí neschovalo vstupenku

Vlastně se ani moc nedivím. Spousta lidí zde byla jen na prázdniny, takže by si cenu
stejně vyzvednout nemohli, jiní své lístky poztráceli, nebo založili tak bezpečně, že
je teď nemohou najít. No a někteří šli do kina prostě jen na film, na nějaké případné
ceně jim nezáleželo.
> 5) Jak se Vám naše kino líbí,co říkáte programu kina a internetovým stránkám

Vaše kino patří ještě k těm starým dobrým klasickým kinům. Co se však týče nabídky
filmů, tak je velice aktuální, což určitě přitahuje diváky nejvíc. Hrajete prostě
filmy, o kterých se mluví. Ne žádné zapadlé kousky. Nesmím také opomenout cenu
vstupenky a to, že ho máme "za rohem". Internetové stránky oceňuji a
chválím. Je dobré dozvědět se, co se hraje, co se chystá, co se děje, ...

Nevyhráli jste, ale chcete se s námi také podělit o své zzážitky z návštěvy kina, zajímá nás váš názor na program kina, na to, který film jste ocenili, který se vám naopak nelíbil. Jste spokojeni s internetovými stránkami, s distribucí programu, máte nějaké připomínky k čemukoliv?

Pak nám klidně napiště na kino.kruh@atlas.cz

6. 5. Radoslav

Zítra: Stanislav